Retail / CashiersSales Assistant
Experience Junior
Salary
Posted 2 weeks ago
Industry Retailing
Languages English, Greek
Qualification School Leaving Certificate

Job Description

Job description
Ζητείται Πωλήτρια / Πωλητής για πλήρη ή μερική απασχόληση για τα παιδικά καταστήματα Le Trône Noir σε Λεμεσό, Λευκωσία, Λάρνακα και Πάφο.

Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση και άμεση ανταπόκριση στις ανάγκες των πελατών
  • Ανάπτυξη πωλήσεων σύμφωνα με τους στόχους της εταιρείας
  • Ενημέρωση των πελατών σχετικά με τα προϊόντα της εταιρείας

Προσόντα

  • Απολυτήριο Σχολής Μέσης Εκπαίδευσης
  • Εμπειρία στις πωλήσεις
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

Απολαβές

  • Προσφέρεται υψηλό πακέτων απολαβών με ευέλικτο ωράριο εργοδότησης

Αν ενδιαφέρεστε για αυτή την θέση εργασίας,  κάνετε εγγραφή ή είσοδο και μετά κλικ στο APPLY τώρα!