Retail / CashiersStore Manager
Experience Unspecified
Salary
Posted 2 weeks ago
Industry Hotel
Languages English
Qualification None Specified

Job Description

Job description
Το AZIA RESORT & SPA, ένα εξαιρετικό ξενοδοχείο 5 αστέρων στην Πάφο, ψάχνει να προσλάβει:
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ

Καθήκοντα:
Διαχειρίζεται επιτυχώς όλες τις αποθήκες του ξενοδοχείου και ανανεώνει τα αποθέματα.
Χειρίζεται τις παραγγελίες και τις παραδόσεις των αποθεμάτων στα τμήματα.

Οι υποψήφιοι πρέπει να έχουν:
Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας.
Προηγούμενη πείρα στην οργάνωση και την σωστή τήρηση των αρχείων.
Αίσθηση παροχής υπηρεσιών υψηλού επιπέδου.
Οργανωτικές δεξιότητες για ανεφοδιασμό των αποθηκών και παράδοσης των αποθεμάτων.
Ενέργεια και ενθουσιασμό με καλές επικοινωνιακές δεξιότητες.
Άψογη διαχείριση του χρόνου και ακρίβεια.
Εμπειρία εργασίας σε ξενοδοχείο 4 ή 5 αστέρων προτιμάται αλλά δεν είναι απαραίτητη.

Τι προσφέρουμε:
Ελκυστικό πακέτο απολαβών ανάλογα με την πείρα και τα προσόντα.
Κοινωνικές ασφαλίσεις και άλλα ωφελήματα όπως ορίζονται από το νόμο.
Γεύματα κατά την εργασία στο εστιατόριο του προσωπικού.
Για υπαλλήλους που μετακινούνται από το εξωτερικό διατίθεται προαιρετικό πακέτο διαμονής.

Αν ενδιαφέρεστε για αυτή την θέση εργασίας,  κάνετε εγγραφή ή είσοδο και μετά κλικ στο APPLY τώρα!

Όλες οι αιτήσεις θα παραμείνουν εμπιστευτικές.

Ακολουθήστε μας στο Facebook στη σελίδα «Careers at Azia Resort & Spa» https://www.facebook.com/AziaCareers και στο linkedin (https://www.linkedin.com/company/aziaresort) για διαθέσιμες θέσεις και ευκαιρίες καριέρας.

AZIA RESORT & SPA, an exceptional 5 star hotel in Paphos, is looking to hire for the position of
STOREKEEPER MANAGER

Tasks:
To successfully manage and restock all stores of the hotel.
Handle orders and deliveries to departments.

The candidates should have:
Good knowledge of English.
Previous experience in organising and accurate record keeping is essential.
Natural flair for first class service and hospitality.
Organizational skills for stock replenishment and purchases delivery.
Energy and enthusiasm with good communication skills.
Immaculate timekeeping and punctuality.
Experience in working at a 4 or 5 star hotel is preferred but not necessary.

What we offer:
Attractive salary package based on experience and qualifications.
Social insurance and other funds as legally defined.
Meals at work at the staff restaurant.
If relocating from abroad an optional accommodation package is available.

If you are interested in this position, please LOGIN and click on APPLY now!

All applications will remain confidential.

Follow us on Facebook (https://www.facebook.com/aziacareers) and Linkedin (https://www.linkedin.com/company/aziaresort) for available positions and career opportunities!